Babor ReVersive Pro Youth Anti-Aging Serum 10 ml

Babor ReVersive Pro Youth Anti-Aging Serum 10 ml

Fiyat : ₺418,00(KDV Dahil)

Gençlik ışıltısını muhafaza etmek ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmek için YENİ PRO-YOUTH FORMÜL! NOBEL ödüllü Telovitin mucizesiyle tanışın!

:
Nedir

NOBEL ödüllü aktif içerik Telovitin sayesinde yaşlanmayı etkili şekilde önleyen, gençliği harekete geçirici yüz bakım serumu. Telovitin, Nobel Ödülü almasını sağlayan derin bilimsel araştırmalara dayanan kanıtlanmış etkisi sayesinde kromozom uçlarındaki telomerleri koruyarak cilt hücrelerinin ömrünü uzatır. Bu benzersiz aktif içerik sayesinde cilt, yaşlanmaya karşı adeta savaş açar.

 

Sonuçlar

Anında gençlik ışıltısına kavuşmuş bir cilt. Elastikiyet kaybı, kırışıklıklar ve ışıltı yoksunluğu gibi en yaygın yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Cilt, gözle görülür şekilde daha gergin, sıkı ve düzgün görünür. Rafine, ışıltılı bir dokuya sahip, yoğun şekilde nemlendirilmiş ve daha pürüzsüz bir cilt dokusu için.


Anahtar İçerikler

Telovitin, Nona Power Peptid, Pro Youth Kompleksi, Hyalüronik Asit, E Vitamini, Youth Peptid Kompleksi, Alba Gülü Kök Hücresi Özü, Epocyl


Nasıl Kullanılır

 


Sabahları cildinizi temizledikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulayın. Ardından ReVersive Pro Youth krem veya zenginleştirilmiş (rich) kremi uygulayın. Akşamları stres, uyku eksikliği veya jet lag dönemlerinde ciltte meydana gelen istenmeyen belirtilere karşı yoğunlaştırılmış bir bakım olarak da kullanılabilir.
Benzer Ürünler
Sothys
₺40,00 KDV Dahil
161188
Sothys
₺152,00 KDV Dahil
141174
Sothys
₺44,00 KDV Dahil
150162